Návrh a úprava záhrad

Kontaktné informácie

Návrh a úprava záhrad

Vítame Vás v sekcii, kde Vám opíšeme, ako sa záhrady zrodia.

Zrodenie záhrady začína myšlienkou a požiadavkou na krásny, vonkajší obytný priestor, ktorý má slúžiť Vám a Vašej rodine po celý rok.

Každá záhrada je individuálna, tak isto ako každý z nás.

Je to ako obraz, ktorý namaľuje maliar a svoje myšlienky pomocou svojich zručností pretvorí v realitu.

1. Pokiaľ sa rozhodnete, že chcete mať krásnu, vonkajšiu obývačku a vybrali ste si práve nás, tak ste na správnom mieste. V tomto prípade nás treba kontaktovať a dohodnúť si termín stretnutia.

2. Pred prvým stretnutím si, prosím, premyslite, čo všetko chcete mať vo Vašej záhrade (napr. architektonické doplnky ako altánok, jazierko, skalka, kúsok úžitkovej záhrady...).

3. V dohodnutom termíne sa stretneme, spravíme obhliadku terénu. Potom si sadneme ku stolu a vy nám predostriete vaše požiadavky a predstavy o Vašej vysnenej záhrade.

4. Po tomto kroku si od Vás vypýtame trocha času, tjs. zhruba dva týždne, aby sme Vaše predstavy preniesli na papier a do 3D vizualizácie.

5. Keď sa už stretneme, tak Vám môžeme predviesť našu tvorivú prácu, pôdorys a 3D prechádzku po vašej budúcej záhrade, kde Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

6. Uzavretie obchodnej dohody. Po krátkom čase sme Vás znovu navštívili, z finančným rozpočtom na Vašu vysnenú záhradu.

Tu sú vždy dve možnosti:

Po prvé: po schválení návrhu na realizáciu si poviete svoj finančný strop
Po druhé: že to necháte na nás.

My sa skôr prikláňame k riešeniu dať si finančný strop a podľa toho sa nám lepšie naceňuje a vieme sa lepšie hýbať v materiálových ponukách.

7. Tento krok je záverom tejto sekcii o záhradách, skoro. To znamená, že sme na konci papierovej a rokovacej fázy. Potom si môžeme určiť predbežný termín začiatku realizácie záhrady ako diela pre Vás.

 

 

Bonusy a benefity našich zákazníkov

    

Pokiaľ si nás vyberiete aj na realizáciu vášho sna o peknej záhrade, je to správna voľba a v tom prípade máte projekt s rozpočtom od nás zdarma ako bonus a poďakovanie za dôveru, ktorú ste do nás vložili.

 A nezabúdame na Vás ani potom, lebo máte odborné poradenstvo zdarma, dva roky záruku na celé dielo a keď si to budete priať tak aj celoročnú starostlivosť podľa dohody.

Sme v závere tejto zaujímavej sekcie „Ako sa zrodia záhrady“. Týmto sa Vám chceme poďakovať za strávený čas s nami v tejto sekcii.

Dúfam, že sme Vás oslovili rozprávaním a pridáte sa k nám do rodiny našich spokojných zákazníkov. Lebo u nás neplatí len „Náš zákazník, náš pán“, ale hlavne spokojnosť a radosť aj pre nás z každej novej práce, pretože príroda je naša vášeň.

 S pozdravom,
 Vaše Záhradníctvo Strom